top of page
DJI_0251_edited.jpg

O NAS

Nasze koło powstało z inicjatywy pracowników firmy Stelmet S.A. w 2016 r. Głównym zadaniem koła jest organizowanie wypraw wędkarskich na jeziora i rzeki okręgu PZW Zielona Góra oraz kształtowanie wrażliwości w poszanowaniu przyrody.

W 2017 r. otrzymaliśmy pod opiekę jezioro Dąbie Duże, nasze koło rozpoczęło już prace przy instalowaniu pomostów. Realizowane jest uporządkowanie, oczyszczenie, zarybianie i przygotowanie brzegu  jeziora Dąbie Wielkie, zakup sprzętu niezbędnego do wykonywania działalności Koła, prowadzenie Szkółki Wędkarskiej.

Stawiamy sobie za najważniejszy cel – promocję wędkarstwa sportowego, opartego na zasadzie „złów i wypuść”. Zasadzie która powinna przyświecać każdemu wędkarzowi bez względu na to gdzie łowi.

Obok wędkarstwa chcemy również promować zasady i zachowania wpływające na jego rozwój poprzez młodzieżowe szkółki wędkarskie ponieważ to od Nich zależeć będzie jak w przyszłości będą wyglądać brzegi naszych rzek i jezior, oraz co będzie w nich pływać.

Zapraszamy wszystkich chętnych do zapisów do naszego koła wędkarskiego PZW Stelmet Zielona Góra. Dla nas wiek nie ma znaczenia, najważniejsze jest zamiłowanie do wędkarstwa i chęć spędzania mile czasu nad wodą z wędką w ręku. W naszym kole każdy bedzie się bardzo dobrze bawił, nasze koło organizuje wiele zawodów na których dla najlepszych zawodników czekają atrakcyjne nagrody. Każdy z  członków naszego koła z chęcią pomoże i podzieli się swoją wiedzą wędkarską. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub jesteś zainteresowany skontaktuj sie z nami.

Najważniejsza jest Rekreacja
czyli Złów i Wypuść

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W ORGANIZOWANYCH PRZEZ NAS IMPREZACH

 

ZAPRASZAMY NOWYCH CZŁONKÓW W NASZE SZEREGI

Polecane strony

SYSTEM ZAKUPU ZEZWOLEŃ

System E-Zezwolenia On-Line

dla członków PZW oraz dla niezrzeszonych w PZW

- 1, 3, 7 lub 14 dni,

- do końca roku PLUS środki pływające

- do końca roku BEZ środków pływających

Sklep Internetowy

MAF-FISHING

Zakupy w sklepie wędkarskim MAF na ul. Urszuli 9 w Zielonej Górze (ok. 150m za marketem dino, w stronę hali akrobatycznej). Rabat 5% będzie naliczany za okazaniem opłaconej składki na dany sezon w kole PZW Stelmet

Władze i Organy Koła
Kadencja 2021 - 2024

Zarząd.jpg
bottom of page